Úvod » B družstvo » Organizace (interní)

Dožerná

publikováno 23.05.2018 (aktualizováno 21.06.2018)

Dne 1. 6. 2018 (pátek) od cca 17:30 v Cardinal Clubu v ulici Kardinála Berana v Plzni se koná „Dožerná“.

~~Motto:
„Pojďte s námi za pohádkou,
projdeme se pamětí,
naše staré kamarády
nehodíme do smetí...“

Milé děti, chlapci a děvčata, přátelé a šachoví myslitelé (na soudružky a soudruhy snad mezi vámi nenarazím),
dovoluju si upozornit, že dne 1. 6. 2018 (pátek) se koná již tradiční mírně alkoholická taškařice s poetickým názvem „Dožerná“, kde uzavřeme žvaněním, popíjením a možná i šachovou hrou letošní relativně úspěšnou sezónu, v níž áčko postoupilo a béčko nic nesežralo. Akce se koná od cca 17:30 v Cardinal Clubu v ulici Kardinála Berana v Plzni. Podnik má údajně v nabídce 5 druhů točených piv v místě obvyklých i neobvyklých a  tak širokou nabídku alkoholu, že to naše zdraví nemůže bez poškození zvládnout. Otevřeno je do 03.00, což snad uspokojí i největšího alkoholika. Mám příslib, že dorazí i Lukrécie (která to nemá daleko) a kterou používám jako vnadidlo především na Jindřicha, přestože si uvědomuju, že při své šachové plachosti bude mít Jindra na Den dětí jistě spoustu jiné důležité práce (Milý Jindro, možná Lukrécie dokonce tentokrát přivede i dceru a vnučku, což ti snad ulehčí rozhodování.). Ozvěte se mi telefénem nebo mailem (nebo jednoduše zaklikněte na šakalích stránkách přijdu-nepřijdu u akce), kdo přijdete a kdo ne, abych upřesnil, kolik míst chceme rezervovat.

Informaci smíte šířit dál našim bývalým, současným či budoucím hráčům, hostům a sympatizantům, na které jsem zapomněl, nebo na které nemám e-mail.
Vítány jsou i naše případné fanynky a obdivovatelky i s jejich vadami zraku či psychiatrickými diagnózami.

W.